10 rzeczy, na które zwracają kobiety u mężczyzn

Kobieta już na pierwszej randce spoglądając w kierunku mężczyzny stara się odpowiedzieć sobie na pytanie, czy będzie to odpowiedni kandydat na chłopaka, później narzeczonego, męża, no i oczywiście ojca. Przecież nie ma sensu kontynuować znajomości, jeżeli kandydat już na tym etapie okaże się nietrafionym wyborem. Tylko pytanie – na co konkretnie kobiety zwracają uwagę u mężczyzn?

Jak wygląda – oczy, uśmiech, wzrost, włosy, waga, budowa ciała

Wbrew pozorom wygląd ma bardzo duże znaczenie. Dlatego kobiety już na pierwszej randce spoglądają w oczy mężczyzny, jakby chciały wyczytać z nich wszystkie tajemnice, jakie się w nich kryją. Zwracają uwagę na uśmiech, jego szczerość i estetykę zębów. Tym sposobem sprawdzają, czy mężczyzna o siebie dba. Ważna jest tu także budowa ciała. Prawdziwa męska postawa to jest to, w czym kobiety kochają się najbardziej. Wolą wysokich panów z przystrzyżonymi włosami. Choć kolor włosów nie zawsze ma znaczenie, zwracają uwagę na ten szczegół.

Jak ubrał się na spotkanie

Ubiór to wciąż wygląd, ale warto wypowiedzieć się o nim w odrębnym punkcie. Otóż kobiety lubią eleganckich mężczyzn, którzy szczególnie na randkę przychodzą co najmniej w stroju casualowym. Mogą być jeansy, jak najbardziej, ale warto, by mężczyzna włożył do nich koszulę i choć w pół eleganckie obuwie. Zamiast koszuli może być T-Shirt w jednolitym kolorze i marynarka. Kombinacji jest wiele. W każdym razie kobiety mocno zwracają uwagę na to, w co się ubrał i jak wyglądają jego ubrania – czy są czyste, wyprasowane, pachną świeżością, współgrają z obowiązującą modą, czy są to jednak zdecydowanie przestarzałe ubrania.

Czy ma poczucie humoru

Kobiety nie lubią facetów, którzy śmieją się z byle powodu lub w niestosownych momentach, czy żartują w sposób, jakiego mogłyby się wstydzić będąc w ich towarzystwie. Nie oznacza to jednak, że nie lubią mężczyzn z poczuciem humoru. Właśnie na to zwracają uwagę już na pierwszej randce. Mężczyzna, który żartuje i robi to z wyczuciem, jest mężczyzną, przy którym nie można się nudzić.

Czy przypadkiem nie jest taki sam jak były

Kobieta spotykając się z kolejnym mężczyzną chce, aby ten był inny niż były. Przecież w przeciwnym razie by się z nim nie rozstawała. Dlatego zwraca uwagę na to, czy nie zachowuje się podobnie, nie ubiera się tak jak on i czy nie ma podobnego sposobu myślenia.

Czy jest w pełni gotowy na nowy związek

Czasem mężczyzna nie potrafi pogodzić się z rozstaniem i wciąż tęskni za swoją byłą. Wówczas dużo mówi o tym nawet na randce, przez co spotkanie to wygląda bardziej jak terapia, niż szansa na nową znajomość. Kobiety zwracają uwagę na to, czy mężczyzna już może planować kolejny związek i poważnie o nim myśleć, czy w ogóle jest na to gotowy.

Czy potrafi mówić o sobie i słuchać kobiety

Niektórzy mężczyźni nie potrafią wydusić z siebie na swój temat ani jednego zdania. Odpowiadają pojedynczymi słowami, co wydaje się mało dojrzałe i nie wróży przyszłości. Randka to moment, w którym głównie się rozmawia, opowiada właśnie o sobie. Kobiety chcą sprawdzić, czy mężczyzna potrafi o sobie mówić i w jaki sposób to robi, a także czy potrafi słuchać co one mają do powiedzenia.

Czy nie jest chytry

Mężczyzna, który płaci za kobietę w restauracji i daje napiwek, bardzo pozytywnie wypada w jej oczach. Widać, że jest osobą kulturalną i przede wszystkim nie jest skąpy, czy chytry.

Czy jest zainteresowany związkiem i na jakich zasadach

Czasem mężczyzna chce się związać z kobietą na siłę, tylko dlatego, że potrzebuje z kimś być. Nie ma znaczenia czy to ta, czy inna. Chce się ratować i myśli tylko o sobie. Kobiety sprawdzają jak z tym jest już na pierwszej randce.

Czy jest słowny i potrafi dotrzymać obietnicy

Czasem mężczyzna jedno mówi, a drugie robi. Chętnie obiecuje, ale nigdy nie dotrzymuje słowa. To da się zauważyć już na pierwszej randce, a najdalej na drugim spotkaniu.

Czy nadaje się na męża i ojca

Pierwsza randka to moment, w którym kobieta sprawdza, czy mężczyzna może być dobrym mężem i ojcem. Jeżeli nie, to dalsza znajomość nie ma sensu.

No votes yet.
Please wait...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *