5 najbardziej popularnych samochodów świata

Jedne samochody sprzedają się lepiej, inne słabiej. Wszystko dlatego, że każdy z nich czymś się różni. Każda marka oferuje kierowcom zupełnie inny standard. To wpływa na ich wybory. Fanów motoryzacji tak pochłoną ten wątek, iż postanowili sprawdzić, jakie samochody sprzedają się najlepiej, a właściwie to, jakie auta można uznać za najpopularniejsze na świecie. Obecnie jest ich kilka. Oto najpopularniejsza piątka.

1. Toyota Corolla

Najpopularniejszym samochodem w ubiegłym roku była Toyota Corolla. Popularnością cieszyła się w 140 krajach. Dostępna w różnych wersjach, mniejsza i większa, wzbudza zainteresowanie po dziś dzień. W to auto inwestują młodzi i starsi kierowcy. Każdy ma szansę znaleźć idealną wersję dla siebie. Najnowsze roczniki tego modelu przyciągają największą uwagę kupujących. Są nie tylko nowoczesne, ale też atrakcyjnie wyglądają.

2. Volkswagen Golf

Drugie miejsce na liście najpopularniejszych samochodów zajmuje Volkswagen Golf. To auto niemieckiego producenta, które, choć wygląda bardzo prosto, jest solidnie wykonane i to zapewne najbardziej przyciąga uwagę kupujących. Warto wspomnieć tu o tym, że wszystkie Golfy są do siebie podobne. Ich bryła wciąż pozostaje ta sama, dzięki czemu nawet zauważając to auto w oddali, wiadomo, co to za samochód. Golfy do najtańszych nie należą, ale to nie ma znaczenia. Na to wskazują statystyki. Drugie miejsce to bardzo dobra pozycja.

3. Ford F-Series

Ford F-Series zajmuje trzecie miejsce, ale mimo to cieszy się bardzo dużą popularnością. Jeszcze do niedawna markę tę uznawano za jedną ze słabszych, a tymczasem odnotowała tak dobry wynik w rankingu. Wygląda więc na to, że jednak przekonała do siebie wielu ludzi na całym świecie. Dziś Fordami tego modelu jeździ wielu kierowców, a ich liczba nieustająco wrasta. Kto wie, może w bieżącym roku jej pozycja jeszcze bardziej podskoczy do góry. W zakresie wyposażenia tego auta każdy znajdzie coś dla siebie. Warto wobec tego zapoznać się z ofertą. Marka oferuje samochody w przystępnych cenach.

4. Ford Focus

Na czwartym miejscu znajduje się Ford Focus. To auto, które spełni oczekiwania kobiet i mężczyzn. Nadaje się dla rodziny i dla osób, które mają zamiar jeździć bez pasażerów. Wygodne, dobrze wyposażone, dostępne w przystępnej cenie. Marka w ten sposób zaproponowała samochód, który naprawdę może się podobać. Niezbyt duży, starannie wykończony, zachwyca swoim wyglądem i motywuje do jazdy próbnej. Najbardziej w oko wpadają najnowsze roczniki.

5. Hyundai Elantra

Piąte miejsce to pozycja dla auta, którym jest Hyundai Elantra. Ładnie się prezentuje, ma bogate wyposażenie, a komfort jaki zapewnia podczas jazdy, sprawia, że wielu ludzi marzy o zakupie tego modelu. To zapewne dlatego, auto zajęło piąte miejsce. Nie wiadomo jednak, co wydarzy się w przyszłym roku. Może dziś samochodów tych jeździ już zdecydowanie więcej. To eleganckie auta, które sprawdzą się prywatnie i w biznesie. Nadają się dla rodzin i samotnych kierowców.

Dziś trudno jest wyobrazić sobie funkcjonowanie bez samochodu. Nie każdy jednak decyduje się na zupełnie przypadkowy model, czy przypadkową markę. Wszyscy zwracają uwagę na wyposażenie, jakość wykonania, dostępność części i wiele innych detali. Wygląda więc na to, że auta marki Toyota spełniają wszystkie te oczekiwania. Nie bez powodu zajmują pierwsze miejsce. Choć trzeba też przyznać, że niektórzy wolą zrezygnować z mniej potrzebnego wyposażenia na rzecz tego, co istotniejsze.

No votes yet.
Please wait...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *