Jak poderwać dziewczynę?

Niektórzy uważają, iż to pierwsze 30 sekund decyduje o tym, czy kobieta pozwoli się poderwać, czy nie. Jeżeli jednak jest to słuszne stwierdzenie, należy jak najlepiej przygotować się właśnie na te kilka sekund pierwszego kontaktu. Co zatem można zrobić, by zwrócić na siebie uwagę dziewczyny i ją poderwać? Oto kilka patentów, które odpowiednio wykorzystane w praktyce mogą przynieść naprawdę niesamowite rezultaty! Koniecznie się z nimi zapoznaj!

Pewność siebie

Kobiety nie lubią, kiedy mężczyźni robią z siebie ofiarę losu, promują swój wizerunek jako faceta bez wyobraźni, bez celu, po prostu ciamajdę. Kobiety wolą, gdy mężczyzna potrafi być dla nich oparciem w trudnych chwilach, a nie na odwrót. Dlatego właśnie na pierwszy rzut oka facet, który jest pewny siebie, wyprostowany, nie boi się kontaktu wzrokowego i nie krępuje się podczas rozmowy jest mężczyzną, z którym warto się umówić. Emanując pewnością siebie można podejść do kobiety i mieć znacznie większe szanse na udany podryw.

Uśmiech

To kolejny element pierwszego wrażenia, o którym nie należy zapominać. Ważne jednak, by nie uśmiechać się narwanie i nerwowo, lecz z klasą, powoli. Uśmiech powinien być prawdziwy i seksowny. W ten właśnie sposób mężczyzna udowadnia, że już zauważył kobiece atuty i je docenia. Mowa niewerbalna jest bardzo dobrze odbierana przez kobiety, które zauważą, iż ich naturalny powab został dobrze odebrany i poczują się atrakcyjnie oraz korzystniej nastawione do podrywającego je mężczyzny.

Przechylenie głowy delikatnie w prawo

Jak się okazuje, taki niewielki ruch, a może zdziałać cuda. Kiedy rozmawia się z kobietą i delikatnie przechyla głowę, jest to dla niej sygnał, iż stanowi się osobę opiekuńczą, czyli partnera, który będzie dbał o swoją partnerkę. Jeżeli właśnie w taki sposób będzie się słuchać, co ma kobieta do powiedzenia, ona wyzuje Twoje zainteresowanie i jeszcze bardziej się otworzy, oczywiście na Twój plus. W ten sposób zyskasz naprawdę wiele. Powoli zacznie ona ufać Twojej osobie, będzie interesować się Twoim charakterem i zacznie po prostu ciągnąć do Ciebie jak magnes.

Jakie cechy kobiety doceniają u mężczyzn?

Poniższe cechy nie są tylko wyrazem odpowiedzialności mężczyzny, która pociąga kobiety, ale również seksowności. Męski partner to obiekt wart uwagi, dlatego, jeżeli będziesz prawdziwym facetem okazującym poniższe cechy, zyskasz uwielbienie kobiet, a podryw dziewczyny nie będzie sprawiał Ci żadnego problemu. Jakie zatem cechy powinien mieć mężczyzna?

Przede wszystkim powinien być opiekuńczy. Kobiety mają do takich facetów słabość. Jeżeli opiekuje się nie tylko nimi, ale potrafi również zająć się dziećmi, kobiece serce mięknie. Świadczy to bowiem u mężczyźnie, który potrafi wcielić się w rolę ojca i głowy domu.

Następną cechą jest umiejętność podejmowania decyzji. Nic tak bardziej nie denerwuje kobiet, jak mężczyzna, który nie potrafi zdecydować się nawet w najprostszych sprawach. To bardzo niemęskie, gdy właśnie kobieta musi nosić spodnie i proponować różne opcje, nawet wspólnego wyjścia i spędzenia czasu. Facet seksowny porwie kobietę w nieznane miejsce i zachwyci swoim pomysłem na wspólny czas. Jeśli zatem podczas podrywu zaproponuje się kobiecie wyjście na kawę i poda lokalizację, będzie jej z tego powodu bardzo miło.

Pomysłów na poderwanie kobiety jest wiele. Błyskotliwe teksty, o ile nie są nachalne i bezczelne, czy modny ubiór, to tylko wierzchołek góry. Tak naprawdę kobieta znacznie częściej zwróci uwagę na zachowanie, dlatego warto potrenować swoja pewność siebie i gestykulację.

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *