Jak znaleźć tą “jedyną”? 5 prostych rad!

Życie w samotności to nic dobrego ani dla kobiety, ani dla mężczyzny. Kiedy jednak wydaje się, że to on jest prawdziwym łowcą i ma mnóstwo pomysłów na poderwanie tej „jedynej”, tymczasem okazuje się, że jest zupełnie inaczej. Mężczyzna wykazujący się totalną bezradnością pyta – gdzie i w jaki sposób szukać prawdziwej miłości? Pytanie dobre, ale odpowiedzieć już jest zdecydowanie trudniej. Mimo to, na myśl nasuwa się kilka wskazówek, o których warto wspomnieć.

Bądź w kontakcie z kobietami, nawiązuj nowe rozmowy – znajomości

Ważne jest to, aby mężczyzna rozmawiał z wieloma kobietami, zarówno z tymi, które chciałby bliżej poznać, jak i z kobietami, którymi nie jest do końca zainteresowany. To pozwoli mu wyćwiczyć nawiązywanie kontaktu z przedstawicielami płci przeciwnej. Nauczy się rozmawiać z nimi, a kto wie, może przy okazji dowie się o kobietach czegoś, czego jeszcze nie wiedział.

Zawsze bądź sobą

Niektórzy mężczyźni chcą się „ulepszać” na siłę. Koloryzują, wiele dopowiadają, zmyślają, aby stać się osobą atrakcyjniejszą, atrakcyjną dla kobiety, z którą rozmawiają. To podstawowy błąd. Najważniejsze w relacjach damsko-męskich jest bycie sobą. Kobieta musi pokochać mężczyznę takim, jakim jest w rzeczywistości. Przecież w przeciwnym razie związek nie będzie miał sensu, a prędzej czy później wszystko wyjdzie na jaw.

Pokonaj nieśmiałość

Jeżeli mężczyzna pokona nieśmiałość, będzie mu łatwiej nawiązywać nowe znajomości z kobietami. Nie zabraknie mu tematów do rozmów, będzie też wiedział, o co może zapytać i co powinien powiedzieć o sobie. Nie „zatnie się”, kiedy kobieta przejmie inicjatywę i zada jakieś mu pytanie lub zaskoczy go swoją odpowiedzią.

Naucz się mówić komplementy

Każda kobieta lubi komplementy. Warto, aby mężczyzna nauczył się je prawić. Nie chodzi tu o przesadzone słodzenie i gadanie wkoło o tym samym, jaka to ona jest piękna, jakie ma oczy czy jak się uśmiecha. Jednak jeden komplement podczas randki czy w czasie przypadkowego spotkania na pewno nie zaszkodzi.

Szukaj jej w realnym świecie i w sieci

Szukając tej „jedynej” mężczyzna powinien otworzyć się na nowe znajomości. Szukać w sieci i poza nią. Uruchomić wszelkie możliwe kontakty i znajomości, ale nie może też robić niczego na siłę. Zmuszanie kobiety do bycia w związku to najgorsze co może być i to nie tylko dla niej, ale w przyszłości również dla niego. Także poszukiwania powinny być intensywne i zróżnicowane, ale i zarazem nienachalne.

Szukając tej „jedynej” na zawsze, mężczyzna musi zadbać o sobie, poćwiczyć relacje damsko-męskie, nauczyć się rozmawiać z kobietami i przede wszystkim rozglądać się za nimi w różnych miejscach. Nie może jednak robić tego desperacko i na siłę. Do miłości nie można nikogo zmusić. Prawdziwe uczucie pojawia się z czasem, a moment ten powinien zrodzić się naturalnie. Jeżeli mężczyzna liczy na miłość od pierwszego wejrzenia, na strzałę amora i nie wiadomo co jeszcze, to lepiej, aby dał sobie z tym wszystkim spokój. To w rzeczywistości tak nie działa. Najpierw trzeba kogoś dobrze poznać, spędzić z nim dużo czasu i dużo rozmawiać, aby dać sobie szanse na prawdziwą wyjątkową miłość i tym samym sprawdzić, czy wybrana kobieta faktycznie zasługuje na tytuł tej „jedynej”.

Rating: 4.5/5. From 2 votes.
Please wait...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *