Odżywki na Masę – Najlepsze Suplementy – TOP10 PRODUKTÓW!

Odżywki na masę to wciąż aktualny temat. Znalezienie tych najlepszych, które będą nie tylko wpływają korzystnie i wizualnie na osiągane efekty, ale także będą bezpieczne, wcale nie jest takim prostym zadaniem. Dlatego właśnie powstał poniższy ranking, na podstawie którego można dowiedzieć się, jakie odżywki na masę będą właśnie dla nas najlepsze.

Numer 1 – Mass Extreme

Mass Extreme to jedna z najlepszych odżywek na masę, jakie kiedykolwiek istniały. Dzięki niej można w efektywny sposób zbudować masę mięśniową. Dzięki unikatowej mieszance substancji pochodzenia naturalnego wykazujących wysokiej jakości działanie, efekty pojawiają się już po kilku pierwszych treningach. Nie do uwierzenia? Naprawdę! Wszystkie dzięki temu, że Mass Extreme zwiększa siłę osoby trenującej aż o 147 %. Trening jest więc znacznie bardziej efektywny.

Jak działa Mass Extreme?

Działanie tego suplementu jest natychmiastowe. Jeżeli będzie on stosowany systematycznie, będzie można zwiększyć swoją masę mięśniową nawet aż o 96 %! Dzięki systematyczności zwiększa się ponadto siła oraz wytrzymałość. Jeżeli zatem zdecydujemy się właśnie na ten suplement, będziemy mieli gwarancję nie tylko skuteczności, ale i dbałości o nasze zdrowie ze względu na całkowicie naturalny skład preparatu. Żadne efekty uboczne nie mają tutaj miejsca.

Jakie są właściwości Mass Extreme?

  • Przede wszystkim zwiększa się energia naszego organizmu, dlatego nie brakuje nam jej podczas ćwiczeń.
  • Masa mięśniowa może wzrosnąć nawet o 96% dzięki połączeniu suplementacji z ćwiczeniami
  • Dzięki suplementacji można wykonać nawet cztery razy więcej powtórzeń, niż dotychczas, ponieważ środek dodaje nam energii i siły nawet o 147%
  • Komórki mięśniowe zaczynają zwiększać swoją ilość, co przekłada się na zwiększenie objętości naszych mięśni
  • Może nam przybyć kilka centymetrów, ponieważ suplement pobudza działanie hormonu wzrostu
  • Wytrzymałościowy fizyczna ulega zwiększeniu
  • Następuje zwiększona produkcja testosteronu dzięki kwasowi d- asparaginowemu

Jak dawkować Mass Extreme?

Jeżeli zdecydujemy się na zakup jednego opakowania, otrzymamy w nim aż 60 kapsułek, które wystarczą na miesięczną kurację. Każdego dnie będzie trzeba wypić dwie tabletki, zgodnie z wytycznymi znajdującymi się na opakowaniu. Dzięki temu będzie można utrzymać działanie preparatu na stałym poziomie i korzystać z tej energii nie tylko przy treningu, ale w trakcie całego dnia.

Numer 2 – Somatrodol

Jest to nowość na rynku. Mimo to wiele osób już się do niego przekonało. Wszystko z powodu sporego wpływu na testosteron, a także HGH, które pod wpływem suplementu przyspieszają i zwiększają swoje wyzwalanie. Dzięki temu budowa masy mięśniowej przebiega znacznie szybciej. Można zwiększyć swoją siłę nawet o połowę! Jakie są inne atuty tego preparatu? Mowa chociażby o przyspieszeniu wzrostu naszej masy mięśniowej, ale także przyspieszeniu spalania tkanki tłuszczowej. Dodatkowo wzmacniamy nasze mięśnie i zwiększamy swoją energię. Tak jak Mass Extreme, Somatrodol przyczynia się ponadto do stymulacji hormonu wzrostu. Jeżeli będziemy go stosować zgodnie z zaleceniami, efekty przyjdą nawet niezauważone.

Numer 3 – Probolan 50

Kolejny suplement, czyli Probolan 50 jest odżywką testowaną zarówno na siłowni, jak i w warunkach laboratoryjnych. Jego działanie opiera się na zwiększeniu produkcji męskiego hormonu testosteronu, dzięki czemu dodaje nam oda dużo siły do dalszych ćwiczeń. Ze względu na naturalny skład (jak w przypadku Mass Extreme) tego preparatu nie trzeba martwić się o jakiekolwiek skutki uboczne. Zwiększenie masy z tym suplementem nie jest żadnym problemem. Dzięki unikatowej recepturze odżywka ta jest bezpieczna dla naszych mięśni, ale i dla całego organizmu. Dzięki zbilansowanej dawce białka i węglowodanów nasze treningi są jeszcze bardziej efektywne.

Numer 4 – Mass ATTACK

Jest kolejnym suplementem, z którego korzystają miłośnicy budowania masy mięśniowej. Jego skład to aż 18 różnych substancji, w tym między innymi kreatyna, która przekłada się na bardzo szybkie efekty w postaci zwiększonej objętości mięśni. Wszystkie składniki znajdujące się w preparacie to substancje najwyższej jakości, dlatego nie ma obaw, iż pochodzą one z niepewnych i wątpliwych źródeł. Warto także wspomnieć tutaj o fitosterolach, które pobudzają produkcję testosteronu niezbędnego podczas całego procesu budowania masy mięśniowej. Dzięki badaniu laboratoryjnemu można mieć pewność, że ów suplement jest bezpieczny.

Numer 5 – Mutant Mass

10 rodzajów białek, które znajdują się w tym preparacie, świadczy o jego unikalności i skuteczności. Przede wszystkim mowa tutaj o takich składnikach, jak CLA, MCT, czy EFA. Warto również wspomnieć o kwasach omega oraz o węglowodanach. Całą receptura opiera się o mieszkankę białek, recepturę węglowodanów, kwasów tłuszczowych, ale również mikroelementów. Wszystkie te cztery grupy w połączeniu stanowią idealny środek na zwiększenie naszej masy mięśniowej. Szerokie działanie suplementu jest więcej najlepszą reklamą dla tego preparatu. Trzeba jednak pamiętać o opiniach tego suplementu. Zgodnie z nimi działanie jest przeciętne. Można upewnić się, sprawdzając skuteczność Mutant Mass osobiście.

Numer 6 – Serious Mass

Dlaczego ten preparat znajduje się na naszej liście? Ponieważ działa jak dobrej jakości gainer. Każda pojedyncza porcja suplementu to około 1250 kilokalorii, ale także około 50 gram białka. W suplemencie zawarto także glutaminę oraz kreatynę, które świetnie działają jako wspomagacze podczas regenerowania naszych mięśni. Warto także wspomnieć o tym, że jest to odżywka pełna witamin oraz składników mineralnych. Po rozpuszczeniu w wodzie cechuje ją całkiem dobry smak.

Numer 7 – Mass Core

Standardowy suplement, który oczywiście wykorzystuje wysokiej jakości składniki. Nie tylko sprzyja budowaniu masy mięśniowej, ale także jest świetnym sposobem na stworzenie odżywczego napoju z białek i węglowodanów. Jeżeli będziemy regularnie stosować tą odżywkę, będziemy mogli liczyć na dostarczenie naszemu organizmowi optymalnej ilości witamin i składników odżywczych.

Numer 8 – GH Balance

Jeżeli zastosujemy na czas naszych treningów właśnie ten suplement, znacznie łatwiej będzie nam uzyskać przyrost masy mięśniowej, a także spalenie zbędnego tłuszczu. Dzięki naturalnemu składowi nie musimy martwić się o swoje zdrowie, a także o skutki uboczne, ponieważ najzwyczajniej w świecie nie występują. Suplement ten może także w znacznej mierze oddziaływać na hormon wzrostu.

Numer 9 – Metadrol

Jedna z ostatnich propozycji odżywek na masę mięśniową jest właśnie Metadrol. Stosują go oczywiście osoby z doświadczeniem na siłowni, ale zdecydowanie poleca się go osobom początkującym. Produkt ten ma rożne opinie na temat jego stosowania. Nic nie wskazuje, że środek ten nie działa, niemniej jednak być może inne alternatywy i opcje będą dla nas korzystniejsze i bardziej skuteczne, jeżeli chodzi o działanie.

Numer 10 – D- Bal

Ostatnim suplementem na naszej liście rankingowej jest D- Bal. Jest to odżywka, dzięki której dochodzi do zwiększonej syntezy białek, a to z kolei przekłada się na zwiększenie naszej siły oraz masy. Niestety tego produktu nie można otrzymać w naszym kraju. Nie ma natomiast żadnych przeszkód do tego, by zamówić go bezpośrednio ze strony producenta, ponieważ dokonuje on również wysyłek za granicę.

Stosowanie tabletek na masę – warto?

Oczywiście. Jeżeli regularnie trenujemy, z pewnością zwiększymy naszą masę mięśniową. Efekty jednak nie będą aż tak spektakularne, będzie trzeba bardzo długo pracować nad ich uzyskaniem, a do tego nie będziemy mieli aż tak dużej siły i energii, by jeszcze bardziej zwiększyć efektywność treningu przez zwiększenie liczby powtórzeń. Znajdujące siew naszym rankingu suplementy są całkowicie naturalne, a dzięki temu bezpieczne. Naturalne składniki zwiększają efektywność i przekładają się na satysfakcjonujące rezultaty.

 

Kiedy stosować suplementy na masę?

Nie ma żadnych przeszkód, żeby zacząć to robić już na początku treningu. Wtedy wesprzemy swój organizm nie tylko treningiem i dietą, ale także odpowiednią suplementacja w postaci składników odżywczych. Warto także sięgnąć po odżywki, kiedy już po długim czasie nie widzimy żadnych efektów naszych ćwiczeń.

Który suplement jest godny polecenia?

Jeżeli zastanawiamy się nad kupnem suplementu, z pewnością najlepszą propozycją będzie Mass Extreme. Dzięki jego wysokiej skuteczności, a także całkowitemu bezpieczeństwu stosowania i brakowi skutków ubocznych, możemy efektywnie wspierać swój organizm w budowani masy mięśniowej z pomocą naturalnych składników.

 

 

 

 

 

 

 

No votes yet.
Please wait...