Titanium Gel na Powiększanie Penisa. Czy Faktycznie Działa? Opinie z Forum oraz Gdzie Kupić!

Titanium Gel to produkt na powiększanie penisa, który według producenta, może wydłużyć członka o nawet 5 cm w przeciągu miesiąca. Obietnica jest kusząca, biorąc pod uwagę skalę męskich kompleksów.

Ilu mężczyzn cierpi na kompleks małego członka?

Okazuje się bowiem, że nawet co trzeci mężczyzna może być niezadowolony ze swojego przyrodzenia. Niezależnie od tego, czy jest ku temu podstawa, czy nie, konsekwencje są jednakowe dla wszystkich.

Sprawdź: Jak Powiększyć Członka? Domowe Sposoby na Powiększanie Penisa >>

Mężczyzna uważający, że ma za małego penisa, ma niższe poczucie własnej wartości, jest mniej pewny siebie, rzadziej czerpie radość z seksu. Nierzadko pozostaje obiektem drwin, rzadziej decyduje się na nowy związek (częściej tkwi w takim, w którym jest, bez poczucia satysfakcji), nierzadko w niezbyt hojnej budowie upatruje przyczynę swoich niepowodzeń z kobietami.

Zbyt mały członek utrudnia kontakty seksualne, ogranicza możliwości uprawiania seksu w różnych pozycjach. Staje się prawdziwym problemem, który odbiera radość życia.

Mały członek – słabe życie?

Wiadomo także, że kompleks małego członka nie dotyczy tylko sfery łóżkowej. Niesatysfakcjonujące  życie intymne ma wpływ na całokształt, na nasze codzienne samopoczucie, rozwój osobisty, a nawet awanse w pracy. Kulejąca sfera intymna wpływa na nasze życie w większym stopniu niż nam się wydaje. Satysfakcjonujący seks to nie tylko przyjemność, to również źródło zdrowia.

Udowodniono wielokrotnie, że seks wpływa na odporność organizmu, wzmacnia, dodaje energii, korzystnie wpływa na koncentrację, poprawia jakość snu, niweluje stres oraz negatywne skutki napięcia. To tylko nieliczne korzyści. Jest ich znacznie więcej. Wszystkie zostały dokładnie zbadane i opisane w literaturze przedmiotu.

Czy zatem Titanium Gel na powiększanie penisa to dobre rozwiązanie?

Titanium Gel to jeden z najpopularniejszych środków na powiększanie penisa dostępny w stałej sprzedaży. Swego czasu było o nim naprawdę głośno. Czy rzeczywiście ze względu na wysoką skuteczność, a może przyczyna była inna i miała dużo więcej wspólnego z agresywną kampanią reklamową?

Okazuje się, że produkt wzbudził wiele kontrowersji.

Jak ma działać Titanium Gel, według producenta? Okazuje się, że specyfik ma:

  • powiększać penisa o nawet 3-5 centymetrów w trakcie pierwszego miesiąca działania,
  • wzmacniać erekcję,
  • zwiększać jakość doznań.

Brzmi świetnie? Teoretycznie tak. Problem w tym, że producent sam podkreśla, że działanie Titanium Gel jest doraźne. Innymi słowami – efekt nie jest stały i można go zaobserwować jedynie w trakcie regularnego stosowania preparatu. Wystarczy na dzień odstawić Titanium Gel, by pożegnać się z wypracowanymi rezultatami. Trochę słabo, prawda?

Poza tym wydłużenie penisa o 3-5 centymetrów nie jest spektakularnym efektem, o jaki należałoby mocno zabiegać. Umówmy się, że na pewno można dostrzec rezultat, jednak jest on na tyle mało znaczący, że w praktyce niemal niewyczuwalny.

Jakie opinie ma Titanium Gel?

Moje obawy dotyczące działania Titanium Gel potwierdziły się po przeanalizowaniu opinii na temat tego środka, niestety w głównej mierze napisanych przez niezadowolonych klientów. Poziom frustracji jest tak duży, że mężczyźni, którzy zdecydowali się wypróbować Titanium Gel, jednoznacznie odradzają ten specyfik innym. Mówią wprost – szkoda czasu, pieniędzy i nadziei. Efekt może i jest, ale znikomy. Na pewno nie taki, jaki obiecuje producent.

Oto niektóre opinie:

„Kupiłem 3 opakowania. Jestem w połowie drogi używania i prawdę mówiąc, nie bardzo to idzie. Nie robiłem dokładnych pomiarów. Wizualnie jakby średnica większa, na długość być może 1 cm. Może to wiek, bo przed pięćdziesiątką.”

„To ściema szkoda czasu i kasy na jakieś gówno, stosowałem 3 miesiące i nic, zero rezultatów!!!”

Jak stosować Titanium Gel?

Stosowanie Titanium Gel nie jest zbyt skomplikowane. Wystarczy aplikować środek na penisa, delikatnie wmasowując żel na jego powierzchni. Preparat szybko się wchłania, jest bezpieczny w stosowaniu, nie powoduje żadnych podrażnień, ani niepokojących objawów. Producent podkreśla również, że jest wygodny w aplikacji.

Producent dodaje także, że Titanium Gel jest bezpieczny w stosowaniu, nie wywołuje skutków ubocznych. Podobnego zdania są użytkownicy, którzy zdecydowali podzielić się swoimi wrażeniami w internecie.

Nie ma żadnych informacji o skutkach ubocznych. To na pewno dobra wiadomość, biorąc pod uwagę specyfikę działania Titanium Gel. Można liczyć, że środek jest dyskretny w stosowaniu, co niewątpliwie jest jego zaletą.

Jednak czy to wystarczy, by polecić Titanium Gel innym? Niestety nie. Informacje, które można zgromadzić na temat tego środku, generalnie nie zachęcają do testowania jego działania. Tym bardziej, że są inne skuteczniejsze środki dostępne na rynku. Wśród nich na uwagę zasługuje przede wszystkim Member XXL.

Jak Member XXL powiększa penisa?

Member XXL to najskuteczniejsza obecnie formuła dostępna w sprzedaży przygotowana do powiększania penisa. Producent w odróżnieniu od producenta Titanium Gel, dokładnie przedstawia sposób działania środka oraz dzieli się jego składem wraz z odniesieniem do wyników badań potwierdzających skuteczność każdego ze składników. To bardzo odpowiedzialne podejście. Trudno się do czegokolwiek przyczepić. Brawo!

Poza tym efekty, jakie gwarantuje Member XXL, są dużo lepsze od tych zapewnianych przez Titanium Gel. Potwierdzają to opinie użytkowników, jak również wysoka pozycja Member XXL w rankingu skuteczności. Producent zapewnia, że Member XXL pozwala powiększyć penisa nawet o 9 cm.

Jednak to nie wszystko. Na uwagę zasługuje także wygodna forma stosowania. Member XXL to kapsułki. Ta forma podawania aktywnych składników jest zdecydowanie skuteczniejsza niż aplikacja żelu, która może być mniej dyskretna i bardziej kłopotliwa. Połykając kapsułki, możesz to robić nawet przy bliskich osobach, nie narażając się na nieprzyjemne pytania.

Jednak największa siła Member XXL to jego unikalny, naprawdę dobrze opracowany skład. Producent uczciwie dzieli się informacją na temat wykorzystanych substancji, są wśród nich: l-arginina, wyciąg z kozieradki, ekstrakt owoców palmy sabałowej, buzdyganek naziemny, ekstrakt z owoców cytryńca chińskiego, żeń-szeń koreański panax ginseng, szafran i pieprz czarny. Na stronie oficjalnego dystrubutora możemy przeczytać, jak działa każda wykorzystana substancja. To miła odmiana w porównaniu z tym, jak traktuje swoich potencjalnych klientów producent Titanium Gel.

Jest jednak coś, co przekonuje klienta w szczególny sposób. Jest potwierdzeniem, że producent zachwalający swój produkt nie przesadza, ale wie, co robi. Mowa o unikalnej 90 dniowej gwarancji zwrotu pieniędzy w przypadku niezadowolenia.

Jak działa ta gwarancja? Jeśli produkt z jakiegoś powodu nie sprawdzi się, można odesłać opakowanie i otrzymać zwrot pieniędzy. Takiej gwarancji nie daje producent Titanium Gel. Prawdę mówiąc, trudno znaleźć taką unikalną gwarancję gdziekolwiek.

Jeśli chcesz wypróbować naprawdę dobry środek na powiększanie penisa (który wydłuża i pogrubia członka, a także wzmacnia jakość doznań), wybierz Member XXL. Sposób działania kapsułek, opinie o nim w internecie, są bardzo obiecujące, a unikalna gwarancja zadowolenia zachęca do wypróbowania specyfiku.

Jeżeli oprócz powiększania penisa, pragniesz zadbać o mocniejsze erekcje, sięgnij z kolei po Eron Plus, unikalny specyfik składający się z dwóch opakowań produktu. Jedne kapsułki przyjmuje się każdego dnia, by usunąć źródło problemów z potencją, drugie zażywa się tuż przed stosunkiem dla wzmocnienia erekcji i wydłużenia jej w czasie, co umożliwia odbycie satysfakcjonującego zbliżenia.

No votes yet.
Please wait...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *